Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Touareg 2014 Test Sürüşü

Volkswagen Touareg 2014 Test Sürüşü

Volkswagen’in 2014 Nisan ayında makyajladığını duyurduğu Touareg’in ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yeni özelliklerinin başında ise daha temiz hale gelen dizel üniteleri yer alıyor.

Yeni Touareg’in ön kısmı şişirilmiş bir Polo veya Golf gibi görünüyor. Bu kısım tamamen makyajlanmış durumda. Küçülen yan aynalarla beraber genişleyen çamurluklar, aracın yan görünümünü güçlendirirken arkada yeni egzoz çıkışları ve yeni tasarım stoplar gibi nispeten küçük yenilikler var.

İç mekandaki değişimi daha belirgin olan aracın orta konsolu, artık yolcu ve sürücüye daha yakın bir şekilde konumlandırıldı. Direksiyon tasarımı da daha sportif hale getirilen SUV, ileri geri kaydırılabilen ve sırtlıkların eğimi değiştirilebilen arka koltuklara da sahip.

Bütün versiyonlarında start-stop ve fren enerjisi geri kazanım sistemi bulunan aracın ağırlığı da ortalama 200 km azaltıldı. Yine bütün versiyonları 8 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılacak olan Touareg, eşdeğer motorlarına sahip eski versiyonlarına göre %20 daha ekonomik.

3 litre hacimli V6 turbo dizel motoru iki farklı güç seviyesi sunuyor. Ayrıca bütün üniteleri Euro6 egzos normlarına da uyumlu. Ortalama 6,6 litre/100 km tüketen araçta 8 ileri otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor.

Yeni eklenen ilanlar