Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Tiguan 2011 Test Sürüşü

Volkswagen Tiguan 2011 Test Sürüşü

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan, küçük SUV segmentinde çok sevilen bir model. Boyutları, motor seçenekleri ve donanım seviyesiyle otomobil severlerin beğenisini kazanmayı başaran Tiguan, tüm bu özelliklerinin yanında kaliteli işçiliği ile de ön plana çıkıyor.

Küçük ama işlevsel bir araç

Volkswagen Tiguan küçük boyutlarına rağmen son derece işlevsel bir araç olmasıyla ön plana çıkıyor. Önden bakıldığında karartılmış farlar ve led teknolojisi dikkat çekerken, kısa tampon yapısı ile havalandırma ızgaralarının dar tutulmuş olması, otomobilin yerden yüksek görünmesini sağlamış. Yan tasarımda otomobilin kapı altlarında plastik malzemeler kullanılması arazi koşullarında alınabilecek hasarların maliyetini azaltan bir detay. Arka tasarımda çift parçalı stop lambaları ve büyük bagaj kapağı dikkat çekerken, aynı ön kısımda da olduğu gibi tamponlar yerden yüksek bir yapıda görünüyor. Ön konsolda kullanılan plastik malzemeler oldukça şık görünürken orta bölümdeki geniş bilgi ekranı ve radyo-klima kontrol ünitesi sade görünüyor.

Herkese hitap eden motor seçenekleri

Volkswagen Tiguan’da benzinli ve dizel motor seçenekleri bulunuyor. Test etmiş olduğumuz modelde 2 litrelik dizel bir motor tercih edilmiş. Bu motor 140 beygir güç üretirken 320 Nm tork değerine sahip. Otomobil 0 dan 100 km hıza 10,2 saniyede ulaşırken, 100 km de ortalama 6,3 litrelik yakıt tüketim değerlerine imza atıyor. 6 kademeli otomatik ya da manuel şanzımanla tercih edilebilen Tiguan; hafif arazi aracı seven kullanıcıların son derece dikkatini çekebilecek bir otomobil.

Yeni eklenen ilanlar