Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Sharan 2015 Test Sürüşü

Volkswagen Sharan 2015 Test Sürüşü

Volkswagen Sharan

Volkswagen markası’nın hacmi büyük aile arabası Sharan üçüncü nesli ile Avrupa’da satışta. Türkiye’de satışı bulunmayan Volkswagen Sharan, ancak özel siparişle satılıyor. Satışı olmamasına rağmen bir önceki modellerini rahatça bulabileceğiniz Sharan’nın yeni nesli daha uzun, daha geniş ve daha ekonomik. Türkiye’de ikinci el piyasasında bulunan 2010 Volkswagen Sharan test sürüşünü izleyebilirsiniz.

Daha Uzun, Daha Geniş

Bir önceki nesline göre 15 cm daha uzayan Sharan, 30 kg daha hafif ve %15 daha ekonomik. Yenilen  tamponu, farları ve ızgarasıyla yeni bir yüze kavuşan Sharan’ın LED farları, yeni jant ve boya seçenekleri aracı daha çekici hale getirmiş. İç tasarımı da yenilenen Sharan’ın 7 koltuğa kadar yükselen kapasitesi dokuz hava yastığı ile çevrili. Geniş iç tasarımı ve geniş bagaj hacminin yanında Sharan araç içinde 33 farklı depolama alanı ile tam bir aile otomobili olduğunu kanıtlıyor.

Avrupa’da Satışta

Yeni Sharan Avrupa’da iki benzinli, iki dizel motor seçeneği ile satışta. 1,4 ve 2,0 litre hacimli olan benzinli motorlar 150 ve 220 Hp güç üretirken, 2,0 litrelik dizel motor ise 150 ve 184 Hp güç seçeneği sunuyor.

Yeni eklenen ilanlar