Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Scirocco 2014 Test Sürüşü

Volkswagen Scirocco 2014 Test Sürüşü

Volkswagen markasının sıkı bir takipçisi değilseniz eğer Scirocco size yeni bir modelmiş gibi gelebilir. Fakat markanın bu spor aracı 1974 yılından beri var. İlk neslini 1974 – 1982 yılları arasında üreten Volkswagen, ikinci neslinin üretimini 1982 – 1992 yılında gerçekleştirdi. Daha sonra sessizliğe bürünen araç, 2009 yılında 3. nesli ile karşımıza çıktı. Günümüze gelindiğinde makyajlanan Scirocco, 2015 model olarak karşımıza çıkıyor.

Volkswagen Scirocco Tasarımı

Yeni Scirocco, makyaj operasyonu ile birlikte boyut anlamında değişim yaşamasa da tasarımsal olarak belirgin yeteneklerle geldi. Ön yapıda tampon, ızgara ve far yapısı üzerindeki değişim bariz şekilde fark ediliyor. Özellikle yeni far yapısı üzerindeki değişiklikler yeni Scirocco’ya daha karakteristik bir görünüm sağlıyor. Arka tampon üzerindeki küçük değişiklikler ve stop grubunun yeni hali kendini belli ediyor.

Volkswagen Scirocco Motor Seçenekleri

Yeni Scirocco Türkiye’ye 1,4 ve 2 litrelik benzinli 3 motor seçeneğiyle geliyor. 1,4 litrelik benzinli motorları sırasıyla 122 ve 160Hp güç üretiyor. 2 litrelik benzinli motoru ise 211Hp güç ve 280Nm torka sahip. Yeni Scirocco 6 ileri manuel veya otomatik şanzıman seçeneklerine sahipken, 2 litrelik motoru 7 ileri DSG seçeneğine de sahip.

 

Yeni eklenen ilanlar