Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Passat Alltrack 2015 Test Sürüşü

Volkswagen Passat Alltrack 2015 Test Sürüşü

Volkswagen Passat Alltrack

Volkswagen Passat Alltrack, Passat’ın diğer modellerinden kendini en çok ayıran aracı. Standart 4X4 özelliği, off-road performansı ve 2.200 kilogramlık çekme kapasitesi Passat Alltrack’ı ayıran özelliklerinin başında geliyor.

Passat Alltrack Tasarımı

Volkswagen Passat Variant ile bezer bir tasarıma sahip olsa da Passat Alltrack, boyutları ve sürüş özellikleri bakımından tamamen farklı bir otomobil. Kendisini dinamik ve sert gösteren ön ve arka tamponlara sahip olan Passat Alltrac’ın kapı altlarında bulunan çamurlukları da tasarımını destekliyor.

Beş Farklı Motor Seçeneği

Volkswagen Passat Alltrack’ın kaputunun altında beş farklı motor seçeneği bulunuyor. 1.4 ve 2.0 litrelik hacimde olan benzinli motorları 150 ve 220 HP güç üretiyor. 2.0 litrelik bir hacme sahip olan dizel motorun ise 150, 190 ve 240 HP gücünde üç farklı seçeneği bulunuyor.

Alltrack İç Tasarımı

İç tasarımında oldukça kaliteli malzemelere sahip olan Passat Alltrack’ın konforu da oldukça üst seviyelerde. Deri ve karbon detayların oldukça bol kullanıldığı iç tasarımdaki teknolojik donanımlarda aracın yüksek teknolojisini destekler nitelikte.

Yeni eklenen ilanlar