Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Golf Sportsvan 2014 Test Sürüşü

Volkswagen Golf Sportsvan 2014 Test Sürüşü

Volkswagen’in 1974 yılından beri geliştirerek ürettiği GolfSportsvan modeliyle yine gündemde. 1974 yılında piyasaya sürülen ilk modeli Golf MK1, Golf’ün kalıcı olacağının işaretiydi. MK1’den Sportsvan’a karar üretilen bütün Golf modelleri bu başarı çizgisini bozmadan Volkswagen’in adını taşıdılar.

Sportsvan, Golf Plus’ın halefi durumunda. Plus modelinden farkı ise daha geniş olması. İç hacmi genişletilen Sportsvan’da özellikle arka yolcu bölümü ve bagaj kısmında önemli değişiklikler yapılmış. 498 litre bagaj hacmi bulunan aracın arka koltukları yatırıldığında bagaj hacmi 1.512 litreye yükseliyor. Ayrıca arka koltuklar 18 cm hareket kabiliyetine sahip. Böylece koltukları yatırmadan da bagaj hacmini yükseltebiliyorsunuz. Bu işleme rağmen arka bölümde seyahat eden yolculara yeterli diz boşluğu kalıyor.

Aracın iç bölümüne baktığımızda, konsolda standart olarak sunulan 5 inçlik ekran öne çıkıyor. Ekran, yeni radyo ve navigasyon sistemine sahip. Aracın ön koltukları da son derce ergonomik bir yapıya sahip. Ayrıca koltuklarda 14 yönlü ayar, 4 yönlü bel desteği ve masaj fonksiyonu bulunuyor.

Volkswagen Golf Sportsvan, geniş bir güvenlik donanımına sahip. Kör nokta uyarı sistemi, çarpışma öncesi otomatik frenleme, 7 hava yastığı, elektronik park freni, otomatik park sistemi, sürücü uyarı sistemi, çarpışma öncesi yolcu koruma sistemi, şerit takip sistemi gibi birçok güvenlik sistemi Sportsvan’ın güvenlik düzeyinin en üstlerde olduğunu kanıtlıyor.

Yeni eklenen ilanlar