Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Toyota Avensis 2016 Test Sürüşü

Toyota Avensis 2016 Test Sürüşü

ToyotaAvensis’in 2016 yılında piyasaya çıkacak olan makyajlı versiyonu hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Performans ve yakıt tüketimi açıklanan Yeni Avensis’in şimdi de fiyatı açıklandı. Toyota Avensis 1,6 litrelik dizel motorlarıyla öne çıkarken başlangıç fiyatı 76,900 TL’den başlıyor.

Toyota Avensis 2016 Tasarımı

‘’Enerjik ve Zarif’’ tasarımın anlayışının temel alındığı Avensis Sedan ve Touring Sports versiyonları ile satışa çıkacak. Sert ve kendine özgü bir görünüme kavuşan Avensis, LED far teknolojisi, krom kaplama barlar, parlak siyah tampon, ve krom çerçeveli ızgara ile güçlü bir duruş sergiliyor.

Toyota Avensis 2016 Motor Özelliği

1,6 litrelik yeni dizel motorun ilk defa kullanıldığı Avensis’te 2 dizel 3 benzinli motor yer alıyor. Yeni Avensis’te ortalama yakıt tüketimi 4,2 litre olan 1,6 litrelik dizel motor ilk defa yer aldı. Avensis’te ilk kez kullanılan bir diğer motor ise 143 Hp güç üreten 2,0 litrelik ünite oluyor. Yeni Avensis’in motor seçenekleri alasında 132 Hp güç üreten 1,6 litre, 147 Hp güç üreten 1,8 litre, 152 Hp güç üreten 2,0 litre hacimli benzinli motorlarda yer alıyor.

Yeni eklenen ilanlar