Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Suzuki Swift 2012 Test Sürüşü

Suzuki Swift 2012 Test Sürüşü

Suzuki Swift

Otomobil sektöründe de yıllardır bilinen bir marka olan Suzuki’nin Swift modelini test ettik. Suzuki’nin küçük sınıftaki temsilcisi olan Swift, oldukça sevimli tasarıma ve uzun ömürlü bir motora sahip. Aynı zamanda otomobil ve motosiklet motoru da üreten firma bu konudaki deneyimlerini birçok sektördeki ürünlerine yansıtmış durumda.

Tasarım detayları iyileşiyor

Üretilen ilk versiyonundan beri tasarım anlamında sıra dışı çizgilere sahip olmayan Swift, son versiyonunda sade ve sportif bir görüntüye kavuşmuş durumda. Ön tasarımında büyük farlar ve led sis farları dikkat çekerken, yan tasarımda arkaya doğru alçalan tavan yapısı otomobilin coupé bir tarzda görünmesine sebep oluyor. Arka tasarımda tek parça stop lambaları otomobilin ön tasarımıyla bütünlük sağlarken, Kısa tutulan arka tamponlar otomobilin yerden yüksek görünmesini sağlamış durumda. Otomobilin iç tasarımında da eski versiyonlarına göre kalite fazlasıyla arttırılmış durumda. Sert plastikler parlak görüntüleri nedeniyle basit gözükmezken, ön konsoldaki kontrol üniteleri oldukça şık görünen detaylardan. Sadece koltuklarda kullanılan kumaş otomobilin iç görselindeki kalite hissini azaltırken genel anlamda bakıldığında ortalamaları karşılayan malzemelere yer verilmiş diyebiliriz.

Ekonomik ve yeterli motor

Test ettiğimiz 1,2 litre hacimli motor 94 beygir güç ve 118 Nm tork üretebiliyor. 0 dan 100 km hıza 12,3 saniyede ulaşabilen otomobil ortalama 5 litrelik yakıt tüketimiyle ekonomik olduğunu gösteriyor. Sürüş kalitesi açısından ortalamaları karşılayan Suzuki Swift’te ESP standart olarak sunuluyor. 4 ileri otomatik şanzımanlı bu küçük Japonun anahtar teslim başlangıç fiyatı 42,789 lira olarak belirlenmiş.

 

 

Yeni eklenen ilanlar