Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Suzuki Kizashi 2010 Test Sürüşü

Suzuki Kizashi 2010 Test Sürüşü

Suzuki Kizashi

Suzuki’nin sedan bir modeli olan Kizashi’yi test ettik. Büyük gövde yapısı ve ortalamaları karşılayan performansıyla göz dolduran Kizashi, sınıfındaki rakiplerine göre biraz daha sade bir otomobil.

Sade ve şık detaylar

Büyük far gurubu, geniş havalandırma ızgaraları, tampon altı bölmeler ön tasarımdaki detaylardan. Sedan bir karosere sahip olan Kizashi uzun bir karosere sahip. Büyük tek parça stop lambaları, çift büyük egzoz çıkışı yerden yüksek tamponlar, geniş bagaj kapağı arka tasarımdaki detaylardan. D sınıfında mücadele eden Kizashi’nin iç tasarımı lüks detaylara sahip. Deri koltuklar ve ön konsol, büyük bilgi ekranı, sade donanım kontrol ünitesi otomobilin iç kısmındaki bazı detaylardan. İçi oldukça kaliteli görünen otomobilin sürüş performansı da ayı seviyelerde.

Güçlü motor, keyifli sürüş

Test ettiğimiz Suzuki Kizashi’de 2,4 litrelik benzinli motor görev yapıyor. Bu motor 185 beygir güç ve 230 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 11,8 litre yakıt tüketen otomobil, 0-100 km hızlanmasını 9,6 saniyede tamamlayabiliyor. Sürüş konforu ve motor performansı yeterli seviyelerde olan Kizashi, sınıfındaki rakiplerine yakın konfor ve düşük fiyat seviyesiyle mücadeleci bir otomobil olduğunu gösteriyor.

Yeni eklenen ilanlar