Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Subaru Outback 2013 Test Sürüşü

Subaru Outback 2013 Test Sürüşü

Subaru Outback

Subaru’nun büyük boy SUV’lar arasında mücadele eden temsilcisi Outback’i test ettik. Büyük boyutları ve boxer motoruyla dikkat çeken Outback, arazi şartlarında son derece güçlü bir duruş sergileyen bir araç.

Sert ve güçlü duruş

Büyük far grubu, tampon altındaki siyah parça ve sis farları, tampon ortasındaki koruma sacı ve şeritler halindeki parçalardan oluşan havalandırma ızgaraları ön tasarım detaylarından. İkili stop lambaları, büyük bagaj kapağı, kısa tampon ve altındaki siyah koruma parçaları, tampon uç kısımlarına dik şekilde konumlandırılan sis lambaları arka tasarım detaylarından. Otomobilin iç kısmındaki kalite oldukça yüksek. Kapı içi, koltuk ve ön konsolda kullanılan deri malzemeler, yine ön konsolda kullanılan şeritler halinde uzayan ahşap malzemeler, büyük bilgi ekranı, radyo kontrol ünitesi ve direksiyon simidi üzerindeki tuşlar iç tasarım detayları arasında gösterilebilir.

Güçlü Boxer Motor

Test ettiğimiz Subaru Outback’te 2,5 litrelik boxer motor görev yapıyor. Bu motor 177 beygir güç ve 235 Nm tork üretiyor. 100 km’de 11,3 litrelik yakıt tüketimine sahip olan Outback, 0-100 km hızlanmasına 10,2 saniyede tamamlayabiliyor. All Wheel Drive teknolojisine sahip olan Outback, sert arazi şartlarında ve şehir içi trafiğinde rahat bir arazi aracı olarak ön plana çıkıyor. Virajlarda sert bir karakter sergileyen Outback bu sayede ruhundaki arazi aracı gerçeğini de vurgulamış oluyor.

 

Yeni eklenen ilanlar