Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Subaru Forester 2013 Test Sürüşü

Subaru Forester 2013 Test Sürüşü

Subaru markası dört tekerlekten çekişli ve güçlü otomobiller konusundaki deneyimlerinin bir yansıması olan modeli SubaruForester’i test ettik. Güçlü ve sert hatlara sahip olan bir SUV olan Forester, aynı zamanda da konforlu olmasıyla ön planda.

Subaru Forester tasarım özellikleri

Büyük far grubu, geniş ön ızgara, tampon alt ortasındaki koruyucu parçalar ve sis farları ön tasarım detaylarından. Arka tasarımda; büyük far grubu, yerden yüksek tamponlar, bagaj kapağı üstüne konumlandırılan spoiler, çift egzoz çıkışı ve tampon altındaki koruyucu plastik parçalar dikkat çekiyor. İç mekan tasarımında da kaliteli çizgileri görmek mümkün. Koltuk, kapı içi ve ön konsolda kullanılan deri malzemeler kaliteli görünüyor. Büyük bilgi ekranı, vites kolu etrafına konumlandırılan tuşlarla direksiyon üzerindeki tuşlar işlevsel görünüyor.

Boxer motor

Test ettiğimiz Forester’de 2 litrelik benzinli boxer turbo motor görev yapıyor. Bu motor 240 beygir güç ve 350 Nm tork değerine sahip. 100 km’de ortalama 8,7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan Forester’da 8 kademeli otomatik şanzıman bulunuyor. Bu sayede düşük devir seviyesinde hareket eden motorun yakıt tüketimi aşağı çekilmiş oluyor. Yol tutuşu ve sürüş konforu da iyi seviyelerde olan Forester’ın arazi şartlarına uygunluğu da gözlerden kaçmayan bir ayrıntı.

 

Yeni eklenen ilanlar