Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Smart For Two 2010 Test Sürüşü

Smart For Two 2010 Test Sürüşü

Smart For Two Makyajlı Versiyon

Mercedes-Benz bünyesinde üretilen Smart’ın For Two modelini test ettik. Küçük, sevimli ve işlevsel özelliklere sahip olan Smart For Two, bayanlar tarafından oldukça sevilen bir otomobil olmasıyla biliniyor.

Küçük ve sevimli tasarım

Küçük far ve havalandırma gurubu, yerden yüksek tamponlar,  sis farları ve tampon alt ortasındaki havalandırma ızgaraları ön tasarım detaylarından. Zat en küçük bir karosere sahip olan otomobilin yan hatları oldukça sert geçişlere sahip. İkili stop lambaları, büyük Smart logosu, tampon altı kromaj bölmeler arka tasarımda dikkat çekiyor. Küçük bilgi ekranı, havalandırma ızgaraları, sade klima-Radyo kontrol ünitesi, kumaş koltuklar ve kromaj çıtalar iç tasarımda dikkat çeken detaylardan bazıları.

Ekonomik motor, sakin sürüş

Test ettiğimiz Smart Fort Two’da 1litrelik benzinli motor görev yapıyor. Bu motor 85 beygir güç ve 124 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 4,1 litre yakıtla yetinebilen Smart For Two, küçük boyutlarına rağmen güvenli bir otomobil olmasıyla biliniyor. Yekpare örme karoser yapısına sahip olan Smart For Two, bu özelliğiyle sınıfının ötesinde bir güvenlik sunabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar