Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Skoda Superb Combi 2015 Test Sürüşü

Skoda Superb Combi 2015 Test Sürüşü

Skoda Superb Combi

Skoda‘nın son zamanlarda üzerinde çok durduğu ve başarıya ulaştığı ve İstanbul Autoshow‘da tanıtılan modeli Superb’in Combi versiyonu da yenilendi. Geniş çamurlukları, dinamik çizgileri, LED farları ve yeni jantlarıyla Skoda Superb Combi bir önceki modeline göre de daha büyük. Aynı zamanda daha büyük bir dingil mesafesine kavuşan Superb Combi’nin bagaj hacmi de arttı. 660 litre hacme sahip bagajı bulunan Skoda Combi’nin arka koltukları yatırıldığında bagaj hacmi 1950 litre oluyor. Pratik kullanım için tasarlanan bagaj alanı bolca aydınlatma ve destek aparatlarıyla destekli.

Teknolojik Bir Sıçrama

Bir önceki modeline göre teknolojik olarak bir sıçrama yaşayan Superb Combi’de elektronik denge kontrolü, çarpışma freni, hız sabitleyici, ve şerit takip asistanı gibi bir çok güvenlik sistemi de yer alıyor.  İç tasarımda ise isteğe bağlı bağlı olarak, panoramik cam tavan, ısıtmalı koltuklar, ısıtmalı ön cam, arka koltuklar için tablet tutucu gibi bir çok özellik bulunuyor.

Beş Benzinli Üç Dizel Motor

Skoda Superb Combi’nin kaputunun altında bir çok motor seçeneği yer alıyor. Beş benzinli üç dizel olmak üzere sekiz motor seçeneğine sahip olan Skoda Combi’nin benzinli motorlarının güç değerleri 125 ve 280 Hp arasında değişiyor. Dizel motorların güç değerleri ise 120 ve 190 Hp arasında.

Yeni eklenen ilanlar