Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Skoda Octavia 2013 Test Sürüşü

Skoda Octavia 2013 Test Sürüşü

Skoda Octavia

Volkswagen bünyesinde üretilen Skoda, orta sınıfta uzun yıllardan beri sevilen bir modeli olan Octavia ile karşımıza çıkıyor. Sade hatları ve konforlu yapısıyla dikkat çeken bir otomobil olan Octavia yeni haliyle çok daha şık bir görüntüye kavuşmuş durumda.

Sade ve konforlu

Skoda Octavia, büyük led farları, yere dik şekilde inen ızgara yapısı, tampon altı bölmeleri ve yere yakın bir ön tasarıma sahip. Led stop lambaları, büyük bagaj kapağı, tampon kıvrımlarına yerleştirilen arka sis lambaları ve yere yakın yapısı arka tasarımdaki detaylardan. Deri koltuklar, geniş bilgi ekranı, vites kolu etrafına konumlandırılan donanım kontrol üniteleri, geniş diz mesafesi, iç alanın önemli unsurları.

Yeterli motor seviyesi

Test ettiğimiz Skoda Octavia’da 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 105 beygir güç ve 250 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 10,9 saniyede tamamlayabilen Octavia, 100 km’de ortalama 5,9 litrelik yakıt tüketim değerine saihp. Ağır bir karoseri olmasına rağmen yeterli bir motora sahip olan Octavia alt ve orta devirlere kadar canlı bir tavır sergiliyor. Zaten dizel motorların genel özelliği olan yüksek devirlerdeki tork kaybı Octavia’da da kendisini belli ediyor. Virajlarda da rahat bir sürüşe imza atan Octavia, sınıfındaki diğer rakiplerine göre daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar