Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Renault Laguna 2010 Test Sürüşü

Renault Laguna 2010 Test Sürüşü

Renault Laguna Tourer

Renault’nun station wagon temsilcisi Laguna Tourer’i test ettik. Kendi sınıfında sevilen bir model olan Laguna, geniş ve konforlu yapısıyla dikkat çeken bir otomobil

Şık ve sade detaylar

Mercekli karartılmış farlar, geniş havalandırma ızgaraları, tampon altı bölmeler ve sis lambaları ön tasarımdaki detaylardan diyebiliriz. Arka tasarıma geldiğimizde şık ve sportif detaylar mevcut. Büyük stop lambaları, kromaj çıtalar, büyük bagaj kapağı ve üzerindeki, 3. Stop lambası arka tasarımdaki detaylardan. Deri koltuklar, bilgi ekranı, radyo kontrol ünitesinin sade yapısı, kromaj çıtalar ve deri ön konsol iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Renault Laguna’ da 1,9 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 120 beygir güç ve 270 Nm tork üretiyor. 100 km de ortalama 5,6 litrelik yakıt tüketimine sahip olan Laguna, 0 dan 100 km hıza 10.7 saniyede ulaşabiliyor. Uzun karoserine rağmen oldukça sert bir süspansiyona sahip olan Laguna, virajlarda gayet stabil görüntü çiziyor. Sürüş konforu olarak da yüksek seviyelerde bir sürüş sunan Laguna, geniş ve konforlu bir otomobil olarak tercih edilen modeller arsına giriyor.

 

Yeni eklenen ilanlar