Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Range Rover Evoque 2013 Test Sürüşü

Range Rover Evoque 2013 Test Sürüşü

Land Rover’ın 2011 yılında tanıttığı tasarruf odaklı konsepti LRX konseptine sadık kalınarak hayata geçirilen Evoque, piyasanın en çok merak edilen araçlarından biri. Ülkemizde sadece 2,0 litrelik turbo beslemeli benzinli motorla satılan Evoque, 3 ve 5 kapılı olmak üzere iki farklı gövde seçeneğine sahip.

Land Rover modelleri her ne kadar lüks görünseler de esasen off-road araçları olarak tasarlanıyorlar. Dört çeker sistemleri ve güçlü motorlarının yanı sıra sportif görünümle donatılmaları Land Rover’ın vizyonunu belirliyor. Agresif bir görünüme de sahip olan Evoque, bu görüntüsünü ön bölümüne borçlu. Şık bir tasarıma sahip ön farlarında LED gündüz farlarına da yer verilmiş. Bu çizgiler Evoque’u hemen diğer araçlardan ayrılıyor. LED destekli stop grubu ve çift egzoz çıkışı ise bu aracın gücünü en iyi şekilde anlatan bölümleri.

Evoque dizel motora sahip olmasına rağmen Türkiye’de sadece 2,0 litrelik benzinli motoruyla satılıyor. Dört silindirli turbo motor, sessiz yapısı ve çabuk devirlenen karakteri ile dikkat çekiyor. 240Hp güç üreten motor, 340Nm tork değerine sahip. Bu güç ve tork değerleri ile 1800 kg ağırlığındaki Evoque’u 7,6 saniyede 100 km/s süratle ulaştıran motorun maksimum hızı ise 217 km/s.

Yeni eklenen ilanlar