Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Panamera Hibrid 2011 Test Sürüşü

Porsche Panamera Hibrid 2011 Test Sürüşü

Porsche hibrid araçları ailesine yeni bir üye ekledi. Sevilen modellerinden olan Panamera, 100km’deki 3,1 litrelik yakıt tüketim değerine sahip hibrid modeliyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı.  Hibrid motorunun yanında birkaç değişiklik ile karşımıza çıkan Panamera Hibrid, ön yüz ve ön farlardaki modifikasyonlarla dikkatimizi çekiyor. Arka bölümü ise önceki modeline göre daha ince hatlara sahip.

Panamera Hibrid’in en önemli özelliği ise tamamen yeni olarak nitelendirilen V6 motoru. 316Hp güce sahip motoru kompresör desteği ile 333Hp güce çıkıyor. 47Hp güce sahip Lityum-İyon bataryalı elektrikli motoru ise yakıt tüketiminde önemli bir konumda. 0’dan 100 km hızlanmasını 5,5 saniyede tamamlayan Panamera Hibrid 269 km/s hıza ulaşıyor.

Yakıt tüketimi önceki modele göre %56 oranında müthiş bir düşüş yaşarken, Porsche Panamera Hibrid 100 kilometrelik yolda sadece 3.1 litre yakıta ihtiyaç duyuyor. Aracın karbondioksit emisyonu ise kilometrede 71 gram olarak ölçülüyor. Elektrik gücüne dayanan modda araç 133 km/s’lik bir en yüksek hıza erişebilirken 17.7 ile 35.4 kilometre arasında bir menzile sahip oluyor.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar