Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Panamera 4S 2013 Test Sürüşü

Porsche Panamera 4S 2013 Test Sürüşü

Porsche Panamera 4S

Spor otomobil üretimindeki başarısını artık 4 kapılı ve sportif görünen modellere taşıyan Porsche’nin Panamera 4S modelini test ettik.

4 kapılı sporcu

Büyük damla şekline benzeyen far gurubu, oval şekildeki led lambalar ve yere yakın tamponlar ön tasarım detaylarından. Büyük bagaj kapağı ve hemen üzerindeki spoiler, led stop lambaları, dörtlü egzoz çıkışı, tampon ortasındaki rüzgâr kanalı arka tasarımdaki sportif detaylardan. Büyük bilgi ekranı, kapı içi koltuklar ve ön konsolda kullanılan deri malzemeler, vites kolu etrafına konumlandırılan düğmeler sportif iç tasarım detaylarından.

Turbo V6 motor

Test ettiğimiz Porsche Panamera 4S’de 3 litrelik V6 bir motor görev yapıyor. Bu motor 420 beygir güç ve 525 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 4,6 saniyede tamamlayabilen Panamera 100 km de ortalama 12,8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu Porsche tarafından geliştirilen süspansiyonlar sayesinde üst düzeylerde. Viraj performansı ve fren mesafesinin de spor bir otomobile yakışan standartları karşılaması Porsche’nin bu işteki tecrübesinin en iyi göstergelerinden.

 

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar