Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Panamera 2011 Test Sürüşü

Porsche Panamera 2011 Test Sürüşü

İlk başlarda spor otomobiller üreten Porsche’nin station wagon araçlar üretmeye başlaması büyük eleştiri toplamıştı. Ancak aldığı eleştirilere rağmen Porsche Panemera, motor seçenekleri ve sürüş özellikleri ile bu tabuları yıkmayı başardı. Tasarım orantıları ve kullanım konforu olarak Porsche standartlarını koruyan Panamera’nın daha yüksek arka kısmı, araca güçlü bir görünüm kazandırıyor.

Station wagon bir araç olarak tasarlanan Panamera, Porsche’nin geleneksel tasarımının izlerini taşıyor. 4 yolcu ve uzun yolculuklar için tasarlanmış araç yüksek seviyede bir konfor sunuyor. Ayrıca araç içerisindeki renk ve malzemeleri seçmenize imkan tanıyan Porsche, kabin içi paketleri ile birçok kişiselleştirme seçeneğini bir arada sunuyor.

6 silindirli 420 hp güç ile 520 Nm tork üreten araç saatte 287 km hıza ulaşabiliyor. 0-100 km arasını 5.1 saniyede ulaşan araç 80-120 km aralığını ise 2.9 saniyede ulaşıyor. 7 ileri şanzımanla Porsche Panamera şehir içinde 100km’de 11.9 lt yakıt harcarken şehir dışında 8.7 lt yakıt tüketiyor.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar