Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Macan 2014 Test Sürüşü

Porsche Macan 2014 Test Sürüşü

Porsche’nin yeni küçük SUV modeli Macan, 2014’ün Nisan ayından beri Türkiye yollarında görülüyor. İlk olarak 3,0 litrelik dizel motorla gelen Macan, 2015 başından itibaren 2,0 litrelik ünitelere de sahip olacak. Adı Endonezya dilinde “Kaplan” kelimesinden türetilen Macan, markanın müşteri profilini genişletmek amacıyla genişletildi.

Porsche’nin tamamen yeni bir sınıfa girişi anlamına gelen Macan, markanın beşinci modeli olacak. Tasarım, performans ve sürüş karakteri açısından Porsche genlerini barındıracak Macan, bu nedenle aynı zamanda spor bir otomobil. Cayenne’in ön yüzüne benzerliğiyle dikkat çeken Macan’ın arka görünümüyse kendine özgü. İç mekan, özellikle de orta konsolda, Panamera’da ilk kez kullanılan tasarım detayları Macan’da da karşımıza çıkıyor.

Porsche Macan Teknik Özellikleri

İlk olarak S ve Turbo olarak iki versiyonla çıkacak Macan’da dört tekerden çekiş sistemi ve 7 ileri PDK çift kavramalı otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor. Macan S modelinde 6 silindirli ve çift turbo beslemeli 3,0 litrelik dizel ve benzinli motor bulunuyor benzinli motor 340Hp güç üretirken dizelde bu güç 258Hp. Turbo motorda bulunan 3,6 litrelik V6 motor turbo dizel motor ise 400Hp güç üretiyor.

Yeni eklenen ilanlar