Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Cayman GT4 2015 Test Sürüşü

Porsche Cayman GT4 2015 Test Sürüşü

Porsche, Cenevre Otomobil Fuarı 2015’de 911 GT3 RS ile birlikte lansmanı gerçekleştirilen Cayman GT4, spor otomobil dünyasında devrim yaratacak araçlardan biri. Hafifletilmiş jantları, siyah zeminli farları, aerodinamik tasarıma sahip aynaları ve siyah egzoz çıkışlarıyla öne çıkan PorscheCayman GT4 6 silindirli boxer motora sahip. Sıradışı bir mizah anlayışına sahip olan Alman mühendislerinin son gözdesi olan Cayman GT4, günlük hayatta pist hazzı veren bir spor otomobil.

Porsche Cayman GT4 Teknik Özellikleri

Cayman GT4’un sahip olduğu 6 silindirli, 3,8 litrelik motor, 385 Hp güç üretiyor. 6 ileri manuel şanzımanla dolatılan Cayman GT4, 100 km/s hıza 4,4 saniyede çıkıyor. Maksimum hızı ise 295 km/s. Tamamen yenilenen ön kısmında bulunan ön spoyler kaputunun önündeki ilave hava çıkışı ve sabit arka kanat Cayman GT4’un her iki aksa da bastırma kuvvetine sahip olan tek GT olmasını sağlıyor.

Cayman GT4’un iç tasarımında ise teknolojisindeki kadar büyük bir yenilik gözlenmiyor. Deri döşemeler, dış rengiyle uyumlu dikişlerle süslenmiş. Karbon fiber destekli yenilenen spor koltuklar ise konforun üst seviyede olduğunu kanıtlıyor. Türkiye’ye özel siparişle gelecek olan Cayman GT4’un fiyatı ise şimdilik kesinlik kazanmış değil.

Yeni eklenen ilanlar