Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Cayenne GTS 2012 Test Sürüşü

Porsche Cayenne GTS 2012 Test Sürüşü

Porsche Cayenne GTS

Alman spor otomobil üretecisi Porsche’nin Suv segmentindeki spor temsilcisi Cayenne GTS test konuğumuz. SUV segmentinde oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip olan Cayenne modelinin GTS versiyonu, spor bir arazi aracı keyfi yaşamak isteyenlerin ilgisini çekebilecek bir model.

Spor tasarıma sahip bir SUV

Porsche Cayenne GTS normal Cayenne versiyonlarına oranla daha sportif bir görünüme sahip. Ön tasarımda arkaya doğru uzanan farlar, geniş ve yerden yüksek havalandırma ızgaraları ile tampon içine konumlandırılmış şerit şeklindeki sis farları dikkat çekiyor. Yan tasarımda yüksek bir omuz çizgisi ve büyük kapılar şık görünürken, esas sportiflik arta tasarımda kendisini belli ediyor. Karartılmış çift parçalı stop lambaları, bagaj kapağı ortasına konumlandırılmış Cayenne GTS yazısı, dörtlü egzoz çıkışı otomobilin sportif anlamdaki dış tasarımını tamamlıyor. Otomobilin iç tasarımına geldiğimizde kaliteli ve sıra dışı malzemeler oldukça etkileyici. Tüm detaylarında kullanılan deri malzemeler, büyük bilgi ekranı ve aşağı doğru konumlandırılmış kontrol düğmeleri, hemen hemen her yerde kullanılan kromaj malzemeler Cayenne GTS’in oldukça sportif görünmesini sağlamış. İç tasarımda dikkat çeken bir başka detay koltuklardaki gövde rengi dikişler oluyor. Otomobilin rengine göre kişiselleştirebileceğiniz bu detay, otomobilin sıra dışı görüntüsünü destekliyor.

Her koşulda güçlü

Porsche Cayenne GTS’ in motor kaputunun altında 4,8 litrelik benzinli bir V8 motor görev yapıyor. 420 beygir güç üreten bu motor 515 Nm tork değerine sahip. 0 dan 100 km hıza 5,7 saniyede ulaşan Cayenne GTS ortalama 10,7 litrelik yakıt tüketimine imza atıyor. Spor bir SUV olan Cayenne GTS, gaza bastığınızda hissedeceğiniz ivmelenmeyle sürücüsünü adeta büyülüyor. Büyük ve geniş bir karoseri olmasına rağmen yol tutuşu konusunda da iddialı olan Cayenne’ de otomobilin içerisinden ayarlanabilen bir süspansiyon sistemi kullanılıyor. Oldukça konforlu bir sürüş sağlayan bu süspansiyon sistemi Cayenne GTS’ de standart olarak sunuluyor

Yeni eklenen ilanlar