Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Açılır Tavan Sistemleri 2014

Porsche Açılır Tavan Sistemleri 2014

1947 yılında kurulan Porsche, ürettiği spor otomobiller ve güçlü motorlarıyla en çok sevilen dünya markalarından biri. Marka, ürettiği otomobillerde konforu da ön planda tutarak unutulmaz otomobillere imza atıyor. Porsche’nin efsane olmuş araçlarının en önemli ortak özelliklerinden biri de üstlerinin açılabilir olması.

İlk olarak 1951 yılında ürettiği üstü açılabilen araçlarının sistemlerini her modelde geliştiren Porsche, manuel olarak açılan tavan sisteminden tamamen otomatik açılan tavan sistemine kadar geçen sürede, birçok farklı teknoloji denedi. İlk olarak üstü açılabilen Porsche modeli olan 356 Serisinde, sürücü tamamen elle açarak koltukların arkasındaki bölmeye yerleştiriyordu. 356 Serisi Amerika pazarı için özel olarak üretildi ve yakaladığı başarılı satış rakamıyla Avrupa pazarına adım attı.

Porsche en son çıkardığı üstü açılır modeli olan Targa’da en son geliştirdiği üstü açılır tavan sistemini kullandı. Tamamen elektronik sistemle açılıp kapan tavan sisteminin, açılması ise sadece 19 saniye sürüyor.

Yeni eklenen ilanlar