Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche 911 Turbo S 2013 Test Sürüşü

Porsche 911 Turbo S 2013 Test Sürüşü

Spor otomobil devi Porsche’nin yaklaşık 50 yıldır ürettiği modeli 911, yeni versiyonuyla da efsane olmaya devam ediyor. 100 km hıza 3 saniyede ulaşması, 318 km’lik maksimum hızı, 560 hp’lik motor gücü ile 911 serisinin en güçlü aracı konumunda.

Dış tasarımda fazla bir değişiklik olmayan 911 turbo S, kardeş modeli 911 turboyla aynı tasarıma sahip. Bu iki efsane aracı birbirlerinden ayıran tek özellik motor güçleri. Turbo S’de daha hafif materyallerle üretilen motor ve şasi, dayanıklılıklarından bir şey kayıp etmemişler, ama aracın hafiflemesi sağlanmış. Hafifleyen gövde ve motor sayesinde 911 turbo S’in performansı daha da artmış durumda.

İç tasarımda da yenilenmiş spor koltuklar daha dolgulu bir yapıya sahip.  Daha fazla destek için sırttaki ve minderdeki dolgular yükseltildi. 911 Turbo S’in gövdesinde 6.5 inçlik dokunmatik bir ekran bulunuyor. Aracın standardında bulunan gps sistemi, hafızasındaki haritalar ile 3 boyutlu veya 2 boyutlu görüntü sağlıyor.

911 turbo S; içinde ve dışında Porsche kalitelisini ve sportifliğini çok iyi bir şekilde hissede bileceğiniz, klasmanının en güçlü motoruna sahip, yüksek kaliteli bir spor otomobil, Porsche hayranlarının da bir numaralı gözdesi.

Yeni eklenen ilanlar