Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche 911 Carrera S Cabriolet 2012 Test Sürüşü

Porsche 911 Carrera S Cabriolet 2012 Test Sürüşü

Porsche 911 Carrera S Cabriolet

Porsche, bugüne kadar üretmiş olduğu tüm otomobillerle adından sıkça söz ettiren otomobil severlerin gönlünde ayrı bir yeri olan bir marka. Özellikle 911 serisi ile müthiş bir başarı yakalayan Porsche, 911 Carrera 4S Cabriolet modeli ile test konuğumuz oluyor.

O bir 911, Üstelilk Cabriolet

Cabrio bir Porsche fikri heyecan verici öyle değil mi? 911 Carrera S Cabriolet bu heyecanın hayat bulmuş şekli diyebiliriz. Önden bakıldığında klasik Porsche farları ve yere yakın tampon yapısı ile sportif bir görünüme sahip. Otomobilin yan hatları oldukça yumuşak tutulmuşken, arka tasarımda ince yapılı stop lambaları ve motor havalandırma ızgaraları dinamik görüntüyü destekliyor. Arkadan baktığınızda geniş bir arka tasarıma sahip olan 911 Carrera S Cabriolet yere yakın duruşu ve geniş lastikleriyle spor bir otomobil olduğunu açıksa söylüyor. İç tasarımında da aynı sportifliği görmek mümkün. Kaliteli deri döşemeler ve kromaj çitalar sade ve şık duruşu destekliyor. Orta konsoldaki büyük ekrandan birçok donanımı kontrol etmek mümkünken, düğmelerin yapısı Retro bir hava estiriyor.

Sürüş keyfi standart

Porsche 911 Carrera S Cabriolet de 3,8 litrelik atmosferik Boxer bir motor görev yapıyor. Otomobilin arkasına konumlandırılmış bu motor 400 beygir güç ve 441 Nm tork üretiyor. 0 dan 100 km hıza sadece 4,5 saniyede çıkabilen otomobil 7 kademeli çift kavramalı bir şanzımana sahip. Bu kadar güçlü bir otomobilin çok fazla yakıt tükettiğini düşünebilirsiniz. Ama durum hiçte öyle değil. 100 km de sadece 8,7 litre yakıt tüketen otomobil bu özelliğiyle Porsche markasının motor teknolojileri konusunda ne kadar ileri seviyede olduğunu vurguluyor. Sert girilen virajlarda kararlı bir sürüş sunan 911 Carrera S Cabriolet, sürüş yardımcılarını kapattığınızda otomobilin arkasıyla oynamanıza imkân tanıyor. Spor otomobil tutkunlarının vazgeçemediği bu otomobilin Almanya satış fiyatı 117 bin Euro olarak belirlenmiş.

 

Yeni eklenen ilanlar