Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche 911 Carrera 2012 Test Sürüşü

Porsche 911 Carrera 2012 Test Sürüşü

Porsche 911 Carrera

Alman spor otomobil üreticisi Porsche’nin 911 Carrera modelini test ediyoruz. Gerek tarzı, gerekse sürüş özellikleriyle yıllardır otomobil severlerin gönlünde yer etmiş 911, Porsche markasının kimliği haline gelmiş bir model. İlk olarak 1964 yılında üretilen bu model o günden bugüne gelirken birçok özelliğini geliştirmiş ancak bunu yaparken de kendine özgü duruşundan hiçbir şey kaybetmemiş durumda.

Söylenebilecek her şeyi hak ediyor

Önden bakıldığında yıllardır çizgisinden çıkmayan far yapısıyla dikkat çekiyor. Tampon altlarındaki sağlı sollu hava girişleri ve rüzgar kanalları oldukça sportif. Yandan bakıldığında arkaya doğru alçalan tavan yapısı onun coupé bir otomobil olduğu gerçeğini hatırlatıyor. Arkadan motorlu olan 911 Carrera’nın arka camından aşağı doğru indiğinizde motor üzerindeki havalandırma ızgaraları ve büyük Porsche yazısı dikkat çekiyor. İnce ve ön tarafa doğru uzanan stop lambaları ve dörtlü egzoz çıkışları otomobilin harika tasarımını tamamlayan detaylardan. Otomobilin içinde de durum aynı. Spor koltukların sizi saran yapısı ve siyah deri malzemeler sportif ve asil görünüyor. Vitesin hemen önünde bulunan geniş bilgi ekranından otomobilin birçok fonksiyonunu görmek mümkün.

Güç ve sportiflik bir arada

Sportif bir model olan 911 Carrera tartışmasız bir performansa sahip. 3.4 litrelik atmosferik bir motorun bulunduğu otomobil 344 beygir güç ve 390 Nm tork değerine sahip. 7 ileri manuel şanzıman bulunan test otomobilimiz 0 dan 100 km hıza sadece 4.8 saniyede çıkabiliyor. Boxer motora sahip olan Porsche911 Carrera gaza bastığınızda çıkardığı sesler otomobil severleri büyüleyecek nitelikte. Virajlarda ve kalkışlarda tekerlekler asla yolu bırakmazken Porsche kalitesini hissedebiliyorsunuz.

Yeni eklenen ilanlar