Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche 2014 911 Targa 4S Test Sürüşü

Porsche 2014 911 Targa 4S Test Sürüşü

Porsche 911 Targa 4S

Yıllardır ürettiği modellerle otomobil severlerin gönlünde farklı bir yeri olan marka olan Porsche ninartık markanın kimliği haline gelmiş olan 911 Targa 4S modeli test konuğumuz oluyor. Cabrio ile coupe arasında bir yere yerleşen Targa tarzdaki otomobillerin en iyi örneklerinden birisi olan 911 Targa 4S in hala Retro çizgilere sahip olması onun bir efsane olduğunu ispatlar nitelikte.

Hala klasik, hala tutkulu

Önden bakıldığında Porsche markası ile özdeşleşen farlar ve tampon yapısı dikkat çekerken sis farları altındaki çizgili ızgaralar oldukça sportif görünmüş. Arkaya doğru alçalan ve motor havalandırma ızgaralarının önünde biten tavan yapısı Retro görünümü destekliyor. İstenildiğinde sadece 19 saniye içinde cabrio bir otomobile dönüşen Targa 4s bu özelliğiyle birçok Porsche modelinden ayrılıyor. Arka tasarımda çizgili tarzdaki motor havalandırma ızgaraları ve dar yapılı farlar dikkat çekiyor. Çift egzoz çıkışı ve geniş görünen arka yüz otomobilin yere yakın durmasını sağlamış. İç tasarıma geldiğimizde; deri malzemeler, yağ basınç ve sıcaklık göstergeleri, alçak oturma yapısı otomobilin klasik görüntüsünü destekliyor.

Güçlü bir kalbe sahip

Porsche 911 Targa 4S de 3,8 litrelik 400 beygirlik atmosferik boxer motor görev yapıyor. 420 Nm tork üreten bu motor otomobili 4,9 saniyede 0 dan 100 km hıza çıkarabiliyor. 100 km de 11 litre yakıtla yetinebilen 911 Targa 4s gaza basıldığında çıkardığı sesler sürücüsünü büyüleyebilecek nitelikte. Geniş taban yapısından dolayı yola adeta yapışan Targa 4S sürüş yardımcılarını kapattığınızda sert müdahalelerde arkadan kayma eğilimi gösterebiliyor. Oldukça iyi bir ivmelenmeye sahip olan otomobil sürücüsünü neredeyse koltuğa itebilecek kadar güçlü bir çekişe sahip. Oldukça sıra dışı dinamiklere sahip olan bu Retro görünümlü Targa 4S in anahtar teslim fiyatı 124 bin Euro olarak belirlenmiş durumda. Test ettiğimiz otomobil 2014 model.

Yeni eklenen ilanlar