Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Peugeot 508 2010 Test Sürüşü

Peugeot 508 2010 Test Sürüşü

Peugeot 508

D sınıfında mücadele eden modellerden birisi olan Peugeot 508, sade tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken bir model.

Sade ve konforlu

Büyük far grubu, geniş havalandırma ızgaraları, sis lambaları ve yere yakın tamponlar ön tasarım detaylarından. Uzun bir karosere sahip olan 508’in arka tasarımı sade ve şık görünüyor. İç içe geçmiş tarzdaki stop lambaları, geniş bagaj kapağı, tampon ortasındaki çıta, arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin içinde deri malzemelere fazlasıyla yer verilmiş durumda. Deri koltuklar, ön konsol ve kapı içleri, büyük bilgi ekranı, radyo-klima kontrol ünitesi, ve sportif görünüşü destekleyen çıtalar iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Dizel motor yeterli seviyede

Test ettiğimiz Peugeot 508’de 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 115 beygir güç ve 240 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 11 saniyede tamamlayabilen 508, 100 km’de ortalama 6,1 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Konforlu sürüşlere imza atabilmek için orta sertlikte süspansiyonlar seçilmesi beğenilen bir ayrıntı. Virajlarda da sınıf ortalamalarını karşılayan bir performans sergileyen 508, kullanıcısına güven veren bir otomobil.

 

 

Yeni eklenen ilanlar