Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Peugeot 407 SW Test Sürüşü

Peugeot 407 SW Test Sürüşü

Peugeot 407 SW

Geniş ve lüks otomobil severleri yakından ilgilendiren bir model olan Peugeot’nun 407 SW modelini test ediyoruz. Kendisini ispatlamış bir model olan 407, SW versiyonu ile yakaladığı kalite geleneğini sürdürüyor. Geniş bagaj hacmi ve yüksek sürüş konforu sayesinde bu model, uzun seyahatler için oldukça ideal bir otomobil denilebilir.

Büyük bagaj hacmi ve şık tasarım

Geniş ve konfor düşkünü ailelerin de ilgisini çekebilecek bir otomobil olan Peugeot 407 SW oldukça şık detaylara sahip bir otomobil. Ön tarafındaki geniş ızgaralar ve Peugeot markası ile özdeşleşen arkaya doğru uzanan farlar ilk dikkat çeken detaylardan. Otomobilin B sütununa doğru yükselen ve bagaj kısmına doğra hafifçe alçalan karoser yapısı modelin oldukça uzun görünmesini sağlamış. Tek parçalı ve otomobilin ön kısmına doğru uzanan stop lambaları ön farlar ile bütünlük sağlamış durumda. Büyük bagaj kapağı ve geniş yükleme kapasitesi 407 SW’yi farklı kılan detaylardan. Arka koltuklar yatırıldığı zaman 430 litrelik bagaj tam 1635 litreye çıkabiliyor. Bu yükleme kapasitesi kalabalık ailelerin bile seyahatlerine oldukça yeterli rakamlar. Otomobilin iç görselinde en dikkat çeken detay orta konsoldaki geniş bilgi ekranı ve kullanılan yumuşak deri malzemeler oluyor. Deri kumaş karışımı koltuklar ve uzun diz mesafesi sürüş konforunu arttıran özelliklerden diyebiliriz.

Büyük karoser, güçlü motor

Test ettiğimiz 1571 kg’lık Peugeot 407 SW’ de yeterli bir güç seviyesine sahip motor tercih edilmiş. 2.0 litrelik silindir hacmine sahip olan bu motor 163 hp güç ve 340 Nm tork üretiyor. 0 dan 100 km hıza 9,9 saniyede ulaşan 407 SW, 100 km de ortalama 6,6 litrelik dizel yakıtla yetinebiliyor. 4000d/dk seviyesine kadar kendisini canlı hissettiren bu motor üst devirlerde dizel otomobillerin genelinde var olan görüntüyü çiziyor. Uzun karoser yapısına rağmen viraj içlerinde yapılan sert tepkilere iyi karşılık veren amortisörler sizi üzmeyecek bir sürüş performansı sergiliyor.

Yeni eklenen ilanlar