Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Peugeot 308 2015 Test Sürüşü

Peugeot 308 2015 Test Sürüşü

Peugeot’nun yenilenen modelleri arasına 308 de girdi. Tamamen yenilenen Peugeot 308, 2014 yılında yılın otomobili seçilerek piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Önceki nesillerde kullanılan farklı detaylar, yenilenen kasada daha ağır başlı bir görünüme sahip oldu. Kenarlarıyla birlikte orta bölümünde de dalgalanmalar sunan kaputun ön bölümünde marka logosu yer alırken, kromajlı ön panjurda da marka ismi görülebiliyor. Full LED farların görünümü Opel Astıra’yı andırırken geniş hava girişine sahip ön tamponun köşelerinde de krom süslemeler kullanılmış.

İç tasarımı incelendiğinde, çapı küçültülmüş direksiyon simidi ve yüksek konumlu gösterge paneli ilk dikkat çeken unsur oluyor. Ortasına büyük bir ekran eklenen gösterge paneli simetrik bir dizayna sahip.

Peugeot 308 Motor Özellikleri

Orta konsolunda neredeyse hiç düğme bulunmayan otomobilde bu bölümün üzerinde 9 inç büyüklüğünde geniş ekran ve şık tasarımlı havalandırma ızgaraları dikkat çekiyor. Yeni 308 de 1,2 ve 1,6 litrelik 4 benzinli motor seçeneği vardır. 82 ve 156Hp arasında değişen bu motorların yanında 1,6 litrelik 92 ve 115Hp güç üreten 2 dizel motor da bulunuyor.

 

Yeni eklenen ilanlar