Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Opel Corsa 2010 Test Sürüşü

Opel Corsa 2010 Test Sürüşü

Opel Corsa

Küçük sınıfta mücadele eden birçok otomobilin olması bu sınıfın hareketlenmesini sağlıyor. Uzun yıllardan beri sağlam bir yere sahip olan Opel Corsa da sürekli gelişen bir otomobil olarak ön plana çıkıyor.

Küçük ve sade tasarım

Karartılmış farlar, yere yakın tampon yapısı, tampon altı bölmeler ve büyük havalandırma girişleri ön tasarımdaki bazı detaylardan. Arka tasarımda sade ve sevimli bir yapı sizi karşılıyor. Tek parça stop lambaları kısa tampon yapısı, bagaj üst ortasındaki stop lambası ve sade bagaj kapağı arka tasarımdaki detaylardan. İç tasarımda sade çizgiler hakim. Donanım seviyesine göre değişebilen deri döşemeler, parlak ön çıtalar, sade donanım kontrol ünitesi ve kişiselleştirilebilen iç tasarım detaylarıyla Opel Corsa, oldukça şık görünüyor.

Ekonomik motor seçenekleri

Test ettiğimiz Opel Corsa’ da 1,3 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 95 beygir güç ve 190 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 3,3 litrelik yakıt tüketim değeriyle dikkat çeken Corsa, ekonomik bir otomobil olduğunu gösteriyor. Yol tutuşu ve fren performansıyla da sınıf ortalamalarını karşılayan Corsa, sürüş konforu ve rahatlığı açısından da dikkat çekiyor. Şehir içi kullanımlarda işlevsel olan Corsa, ekonomik bir otomobil olmasıyla da küçük aileler tarafından sıkça tercih edilebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar