Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Opel Adam 2012 Test Sürüşü

Opel Adam 2012 Test Sürüşü

Opel Adam

Alman otomobil üreticisi Opel’in küçük sınıfta oldukça iddialı bir modelini test ediyoruz. Küçük, sevimli ve son derece işlevsel. O bir Opel Adam. Markanın kurucusu Adam Opel’in anısına üretilen model son derece şık ve ilginç detaylara sahip bir otomobil.

Kişiselleştirme seçenekleri öne çıkıyor

Müşterilerin isteğine göre şekillenebilen Opel Adam, dış tasarımında da bu farklılığını ortaya koyuyor. Önden bakıldığında küçük farlar ve biraz yukarıda konumlandırılmış sis farları dikkat çekerken, motor kaputunun tampon ucuna doğru uzayan yapısı, otomobilin oldukça şık görünmesini sağlamış. Otomobilin düşük omuz çizgileri coupe formundaki karoser için oldukça uygun bir detay. Küçük stop lambaları, arka tampon altlarına konumlandırılmış sis farları otomobile oldukça sevimli bir görünüm kazandırmış. Otomobilde kişiselleştirme seçeneklerinin çok fazla olması dış tasarımda da isteğinize göre bir otomobil yaratmanıza imkân tanıyor. Tavan rengi, kapı kolları ve jantlar kullanıcının isteğine göre şekillenebiliyor. Otomobilin iç tasarımında da genel anlamda kaliteli malzemeler ve yuvarlak formdaki tasarım dikkat çekiyor. İç tasarımda ön konsoldaki çıtalardan, koltuk rengine, kapılardaki boyadan, direksiyondaki renge kadar birçok parçanın rengini kişisel tercihlerinize göre şekillendirebiliyorsunuz.

Performans düşkünlerini üzebilir

Opel Adam, kişiselleştirme seçeneklerine uygun bir otomobil olmasına karşın, motor seçenekleri konusunda aynı cömertliği gösteremiyor. 2 benzinli motor seçeneğinin sunulduğu Opel Adam’ın test ettiğimiz 1,4 litrelik motor ortalama bir performansa sahip. 5 ileri oranlı manuel bir şanzımanı bulunan Adam’ın motoru 100 beygir güç ve 130 Nm tork üretiyor. 0 dan 100 km hıza 11,2 saniyede ulaşan Opel Adam 100 km de otalama 5,1 litre yakıtla yetinebiliyor. Zevkli bir sürüş yapısına sahip olan Opel Adam performans konusunda birçok rakibine göre daha ortalama bir görüntü sergiliyor.

Yeni eklenen ilanlar