Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

MINI Cooper S Peceman 2013 Test Sürüşü

MINI Cooper S Peceman 2013 Test Sürüşü

MINI Cooper Paceman

BMW grubunun minik ve sporcu temsilcisi Cooper, Paceman versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Yıllardır küçük, sevimli ve sportif yapısına sadık kalınarak güncelleştirilen modellere bir yenisi daha eklenerek, markanın model çeşitliliğine vurgu yapılmış. Bu sayede daha fazla kullanıcıya hitap edecek olan MINImarkası yeni modeliyle şimdiden dikkatleri üzerine toplamış durumda.

Tasarım

MINI Cooper Paceman’da: güçlü omuz çizgileri, uzatılmış kapılar ve Coupe tarzdaki eğimli tavan çizgisi ilk dikkat çeken detaylardan. Bu tasarımı ile beğenileri toplayan MINI Cooper Paceman, iç tasarımındaki sade ve karakteristik yapısı sayesinde var olan çizgisini koruyor.

İç tasarımda ön konsolun orta kısmındaki geniş ekran hemen fark ediliyor. Uçak kokpitlerini aratmayan düğmelere de yer verilen Paceman’da koltuklarda ve kapı içlerinde deri malzemeler kullanılmış. Retro çizgiden çok fazla uzaklaşmak istemeyen marka, bu sayede MINI Cooper ruhunu korumuş oluyor.

Performans ve sürüş özellikleri

Bu küçük ve sevimli görünüş ardında tam bir yarışçı ruh barındıran Paceman’da 1,6 litrelik 184 beygir gücünde motor bulunuyor. Boş ağırlığı 1375 kg olan otomobili bu motor 0 dan 100km hıza sadece 7,8 saniyede ulaştırıyor. Bu performansa sahip bir otomobilden beklenmeyecek kadar iyi yakıt tüketimine de imza atan MINI Cooper Paceman, değişken zamanlı sübap teknolojisi sayesinde 100 km’de ortalama 6,7 litre yakıtla yetinebiliyor. Virajlarda ve kaygan zeminlerde üstün performansa sahip olan MINI Cooper Paceman 94,750 liradan başlayan fiyatlarla alıcıların bekliyor. Test ettiğimiz araç 2013 model.

Yeni eklenen ilanlar