Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

MINI Cooper Roadster 2012 Test Sürüşü

MINI Cooper Roadster 2012 Test Sürüşü

MINI Coooper ailesinin farklı üyelerinden olan MINI Cooper Roadster; sert tasarımı ve sekiz renk seçeneği ile Türkiye’de satışta. İki kişilik tasarlanan otomobil pratik bir şekilde açılan manuel tavanı, geniş iç tasarımı ve dikkat çeken yakıt tasarrufu ile rakip modellerinden daha fazla dikkat çekeceğe benziyor. MINI Cooper Roadster, Türkiye pazarına MINI Cooper Roadster (90 kW/122 BG) ve MINI Cooper S Roadster (135 kW/184 BG) modelleri ile benzinli ve dizel olarak satışa sunuldu.

MINI TwinPower Turbo teknolojisi ile piyasadaki tipik önden çekişli modellere göre performansında hissedilen bir fark getiren MINI Cooper; benzersiz süspansiyon teknolojisi ve standart denge kontrol teknolojisi (DSC – Dinamik Stabilite Kontrolü) sayesinde sürüş güvenliğine de hat safhada önem verdiğini gösteriyor.

MINI Roadster’de standart olarak Radyo MINI CD ses sistemi var. Maksimum eğlence keyfi için Harman Kardon HiFi hoparlör teknolojisi ve USB ses arabirimi kullanılıyor. Radyo MINI Visual Boost, merkezi gösterge panelinde 6.5 inç büğünde yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip. MINI Connected servisi, Apple iPhone’u destekliyor. Güncel MINI Connected App;  internet radyosu, Google servisleri, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarının kullanımı, Mission Control ve Condition check, Force Meter ve dijital spor göstergelerini de içeriyor.

 

Yeni eklenen ilanlar