Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes GLA Şangay Otomobil Fuarı 2013

Mercedes GLA Şangay Otomobil Fuarı 2013

Mercedes-Benz GLA

Crossover segmentinde mücadele eden bir otomobil olan GLA, Mercedes- Benz’in A serisi ve CLA serilerinin arasına konumlandırılmış bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Mercedes-Benz GLA tasarım detayları

Büyük far gurubu, geniş havalandırma ızgaraları, sis farları, tampon ortasına konumlandırılan kromaj çerçeve, tampon çıkıntıları ön tasarımdaki detaylardan. Yerden yüksek bir karoser sahip olan GLA’nın tasarımı son derece şık görünüyor. Ters C şeklindeki stop lambaları, tampon altı havalandırma tüneli ve çift egzoz çıkışı, büyük bagaj kapağı arka tasarımdaki detaylardan. İç tasarımda kalite hissi hemen hemen her yerde kendisini belli ediyor deri dikişli döşemeler, büyük bilgi ekranı, yıldız şeklindeki havalandırma ızgaraları ve konsolun genel sade görüntüsü iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Farklı motor seçenekleri.

Mercedes-Benz GLA’da 2.2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 135 beygir güç ve 300 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 10 saniyede tamamlayabilen GLA, 100 km’de ortalama 4.5 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. 6 kademeli manuel şanzıman kullanılan GLA’nın farklı motor seçeneklerini de bulmak mümkün. Yol tutuşu sınıf ortalamalarının üzerinde olan GLA’ virajlarda stabil bir tavır sergileyerek sürücüsünü güvende hissettiriyor. Çeşitli sürüş yardımcıları ile daha da konforlu bir araç haline gelmesi onu birçok rakibinden farklı kılıyor.

Yeni eklenen ilanlar