Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes E250 Cabrio Test Sürüşü

Mercedes E250 Cabrio Test Sürüşü

Mercedes E250 Cabrio

Mercedes-Benz’in spor bir tasarıma sahip E segmenti temsilcisi E250 Cabrio’yu test ettik. Sportif bir otomobil olan E250 Cabrio, ekonomik bir motora sahip. Birçok güvenlik teknolojisini de bünyesinde barındıran E250 Cabrio, markanın en sevilen modellerinden birisi.

Sportif tasarım detayları

Öne doğru eğimli motor kaputu, iki parçalı far gurubu, havalandırma ızgaraları ortasına konumlandırılan büyük Mercedes logosu ve şerit halindeki led sis farları ön tasarımdaki detaylardan. Büyük led iki parçalı stop lambaları,  bagaj ortasındaki 3 stop lambası, tampon altındaki rüzgâr kanalları ve kromaj egzoz çıkışı arka asarımdaki detaylardan. Deri koltuklar, büyük bilgi ekranı, radyo- klima ünitesi üzerindeki tuşların fazlalığı, kromaj çıtalar ve kromaj pedallar iç tasarımdaki bazı ayrıntılardan.

Sportif sürüşler, düşük yakıt tüketimi

Mercedes-Benz E250 Cabrio’ da 2,2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 201 beygir güç ve 500 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 7,3 saniyede tamamlayan E250 Cabrio, 100 km’de ortalama 6,8 litrelik yakıt tüketimine sahip. Yol tutuşu ve fren performansı da üst seviyelerde olan otomobilin sürüş keyfi son derece yüksek. Cabrio bir tarza sahip olan otomobilin tavanı istenildiğinde 11 saniye içinde kapatılabiliyor. Bu sayede her türlü mevsimde sürüş imkânı tanıyan E250 Cabrio, keyif veren bir otomobil olduğunu vurguluyor.

Yeni eklenen ilanlar