Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz M Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz M Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in lüks SUV ailesi olan M Serisi, station otomobillere daha çok benzeyen iç ve dış tasarımıyla Mercedes’in farklılığı ortaya koyan bir seri. Markanın daha küçük ve alçak yapılı modellerinden alınmış gibi duran sportif ön tasarımı ve geniş çamurlukları öne çıkarken, arka tasarımı station havası veriyor.

Mercedes-Benz M Serisi 2012 Tasarımı

İç mekanda ise baklava desenli deri döşeme koltuklar, ahşap kaplamalar ve ambiyans ışıklarıyla aracın modern havası ve şıklığı öne çıkarılıyor. Diğer Mercedes modellerinden tanıdığımız, radyo ve havalandırma kumandalarının altında büyük bir eşya gözü yer alırken, eğlence sistemi, çekiş ve elektronik kontrollerinin çoğu vites konsolundan kontrol ediliyor.

Mercedes-Benz M Serisi Motor Seçenekleri

3 motor seçeneğine sahip olan M Serisi’nin benzinli motoru 3,5 litre hacimli bir V6. 306 Hp güç ve 370 Nm tork güç üretebiliyor.  Ayrıca Mercedes-Benz M serisinde iki adet turbo dizel motor da yer alıyor. Bu motorlardan ilki 2,1 litre hacimli ve güç değerleri 204 Hp ve 500 Nm tork güç. Diğer dizel motor ise 3,0 litre hacimli 258 Hp güç ve 620 Nm tork gücünde.

Motorlardan bağımsız olarak tüm M Serisi’nde dört tekerden çekiş sistemi ve 7 ileri vitesli otomatik şanzıman standart olarak yer alıyor. Yol tutuşunun iyileştirilmesi için sertlik ayarlı süspansiyon sistemiyle donatılan M Serisi’nde, seviye ayarlı viraj dengeleyici sistem opsiyonel olarak sunuluyor.

Yeni eklenen ilanlar