Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz GLK Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz GLK Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz markasının arazi araçları ailesinin en küçük üyesi olan GLK Serisi makyajlandı. Dışarıdan bakıldığında ön kısımda yoğunlaşan değişim, iç mekanda da devam ediyor. Daha yumuşak hatlara sahip olduğu görülen ön yüzü yine de sportif görünmeyi başarıyor. LED gündüz farları entegre edilen ön aydınlatma grubunun da şekil değiştirdiği gözden kaçmıyor.

Mercedes-Benz GLK Serisi 2012 Tasarımı

Dış tasarımdaki tasarım yeniliği iç tasarımı da etkiliyor. Ahşap ve metal kaplamaların önde olduğu GLK Serisinde, Mercedes’in diğer modellerde de kullandığı şık görünümlü direksiyon aracın iç yapısını tümüyle etkiliyor. Ancak iç mekanda Mercedes’in yaptığı en büyük yenilik vites kolunun direksiyon yanına konması oluyor.

Mercedes-Benz GLK Serisi Motor Seçenekleri

Motor seçeneklerinde bir yenilik göze çarpmayan GLK Serisi’nin 2,1 litre hacimli turbo dizel ünitesi 143. 170 ve 204 Hp güç ve sırasıyla 350, 400 ve 500 Nm tork güç üretebilen seçeneklere sahip.  V6 motorlardan benzinli olanı 306, turbo dizel olanı ise 265 Hp güç üretiyor. Sırasıyla 3,0 ve 3,5 litre hacimli olan bu iki ünitenin tork değerleri ise 370 ve 620 Nm tork güç.

 

Yeni eklenen ilanlar