Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz GLA Serisi 2014 Test Sürüşü

Mercedes-Benz GLA Serisi 2014 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in kompakt SUV modeli olan GLA resmi olarak tanıtıldı. Aracın genel tasarımı ise sürpriz olmayan bir şekilde nisan ayında tanıtılan konsept modelini andırıyor. A Serisi temelli bir araç olan GLA’nın dış görünümü de A Serisini andırıyor. Altta siyah renkli korumalara sahip tamponlar, yan etekler ve çamurluklar tampon altlarında yer alan metalik renkli parçalarla birleşince otomobilin arazi kimliği de ortaya çıkıyor.

İç tasarımında ise özellikle ön panel ve kapı içlerinin A Serisinden alındığı görülürken, bagaj hacmi 421 litre. Yükleme paketiyle arka koltuk sırtlıklarında yapılan ayarlamayla 60 litre ek hacim sunabilen GLA’nın koltuklar katlandığında sağladığı hacimse 836 litre.

Mercedes-Benz GLA Serisi Motor Özellikleri

6 ileri manuel ve 7 ileri G-Tronik şanzıman seçenekleri ile sunulan aracın ülkemizde sadece 7 ileri otomatik versiyonu sunulacak. Türkiye’ye 1,6 litre benzinli motoruyla gelen araç, 156Hp güç ve 250Nm tork değerine sahip. 0’dan 100 km hıza 8,8 saniyede ulaşan aracın maksimum hızı ise 215km. GLA serisinin daha Türkiye’de bulunmayan motorları ise, 2 litrelik benzinli ve 2,1 litrelik dizel. 2 litre hacimli benzinli motoru 211Hp güç ve 350Nm tork değerine sahipken, 2,1 litrelik dizel motorunda bu değerler 170Hp güç ve 350Nm tork oluyor.

 

Yeni eklenen ilanlar