Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes Benz GL 500 2013 Test Sürüşü

Mercedes Benz GL 500 2013 Test Sürüşü

Mercedes-Benz GL 500

Büyük boy SUV sınıfında mücadele eden GL serisi, sınıfının gerektirdiği tüm donanım ve konforu barındıran bir model olarak farkını ortaya koyuyor. Sert hatları, güçlü motor seçenekleri ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken GL500, sınıfında lider olabilecek bir arazi aracı.

Sert ve sade hatlar

Büyük far gurubu, Büyük Mercedes-Benz logosu, yerden yüksek tamponlar, havalandırma ızgaraları ve tampon bölmeleri ön tasarımdaki detaylardan.  Büyük ve uzun bir karosere sahip olan Mercedes-Benz GL500 arka tasarımında da şık ve sert hatlara sahip. Büyük stop lambaları,  tampon altı bölmeler, yerden yüksek tampon yapısı, çift egzoz çıkışı arka tasarımdaki detaylardan bazıları. İç tasarıma geldiğimizde son derece şık bir arazi aracı olduğunu bir kez daha belli ediyor. Deri ön konsol ve deri koltuklar, büyük bilgi ekranı, donanım kontrol düğmelerinin sade yapısı, geniş diz mesafesi iç tasarımdaki detaylardan bazıları diyebiliriz.

Güçlü motor, yüksek tork

Test ettiğimiz Mercedes-Benz GL500’de 4,6 litrelik V8 motor görev yapıyor. Bu motor 435 beygir güç ve 700 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 5,9 saniyede tamamlayabilen GL500, 100 km’de ortalama 11,5 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Arazi şartlarında yüksek seviyede bir performans segileyen GL500, şehir içi kullanımlarında da uygun bir arazi aracı olarak ön plana çıkıyor. Yüksek ve büyük karoserine rağmen oldukça tatmin edici bir viraj performansı sergileyen GL500, virajlarda kullanıcısını memnun edecek bir sürüş sergiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar