Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz E63 AMG 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz E63 AMG 2012 Test Sürüşü

Mercedes E63 AMG

AMG kısaltması takılı Mercedes’lerin en güçlülerinden birisi olan E63 AMG’yi test ettik. Sakin görünümlü bir E snıfı Mercedes olan 63 AMG’nin esas yüzünü görmek için gaza yüklenmeniz yeterli.

E sınıfı bir Sporcu

Önden bakıldığı zaman iki parçalı lef farlar, büyük Mercedes ızgarası, Tampon altındaki led sis farları ve yere yakın tampon yapısı dikkat çekiyor. Arka tasarıma geldiğimizde; çift parçalı stop lambaları, bagaj üzerindeki siyah çıta, dörtlü egzoz çıkışı ve tampon altındaki rüzgâr kanalı sportifliği destekliyor. Otomobilin iç kısmına geldiğimizde; deri koltuklar, kapı içlerindeki deri malzemeler, ufak direksiyon simidi ve kromaj pedallar dikakt çekiyor. Spor koltukların tasarımı sizi sararken sürüş pozisyonu iyi ayarlanmış durumda.

Güç bu kaputun altında

Test ettiğimiz E63 AMG’de 5,5 litrelik V8 bir motor görev yapıyor. Bu motor 550 beygir güç ve 800Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını sadece 4,4 saniyede tamamlayabilen E63 AMG 100 km de ortalama 12,8 litrelik yakıt tüketimine sahip. 8 kademeli otomatik şanzımanın görev yaptığı E63 AMG’nin gaz tepkileri muhteşem. Yol tutuşu ve spor kullanım detayları tartışmasız olan otomobilin bu özelliği spor bir otomobil ruhlu sedan olma özelliği taşıyor.

Yeni eklenen ilanlar