Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz E Serisi Cabrio Test Sürüşü

Mercedes-Benz E Serisi Cabrio Test Sürüşü

Mercedes-Benz E400 Cabrio

Mercedes-Benz’in, üst sınıftaki temsilcilerinden biri olan E serisi, Cabrio versiyonuyla karşımızda. Çok daha şık ve çok daha sportif bir görünüme sahip olan E400 Cabrio, sınıfında sevilen bir otomobil olarak biliniyor.

Sade ve sportif tasarım

Büyük havalandırma ızgaraları, büyük Mercedes-Benz Logosu, tampon altı geniş bölmeler ön tasarımdaki detaylardan. Cabrio bir karosere sahip olan E400 bu haliyle lüks ve sportifliği beraber sunuyor. Büyük stop lambaları, büyük bagaj kapağı, yere yakın tamponlar ise arka tasarımdaki detaylardan. İç tasarımda yine aynı kaliteyi görmek mümkün. Deri döşemeler, deri koltuklar, yıldız seklindeki havalandırma ızgaraları ve arka koltuklardaki rahat oturma alanı iç tasarımdaki detaylardan.

 Güçlü motor, sportif sürüş

Test ettiğimiz Mercedes-Benz E400 Cabrio’ da 3 litrelik V6 turbo benzinli motor görev yapıyor. Bu motor 330 beygir güç ve 480 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 5,1 saniyede tamamlayabilen E400 Cabrio, 100 km’de ortalama 7,7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu ve fren performansıyla da göz dolduran E400 Cabrio’da seramik alaşım fren diskleri kullanılmış. Ayrıca virajlarda sert müdahalelere iyi cevap verebilen otomobil, stabil sürüş sergileyerek kullanıcısını üzmüyor.

Yeni eklenen ilanlar