Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes -Benz E Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes -Benz E Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in 1953 yılından beri ürettiği ve 1993 yılında E Serisi adını alan modeli, birçok değişim ve makyaj operasyonu geçirerek günümüze kadar geldi. Mercedes’in en sevilen modellerinden biri olan E Serisi en son geçirdiği makyaj operasyonu ile karşımıza çıkıyor.

Mercedes -Benz E Serisi 2012 Tasarımı

Tampon ve kaputunda büyük ölçüde yenilenme yapılan aracın, LED gündüz farlı tek parça farları öne çıkıyor. Yeni jant seçenekleriyle sunulan otomobilin, arka kısmında tampon ve egzoz çıkışları yenilenirken, arka farların LED tasarımı da yeniden oluşturuldu.

Ana hatları değişmeyen iç mekanda da yumuşatılmış köşeler dikkat çekiyor. Havalandırma ızgaralarının kenarları daha yuvarlak hatlı bir tasarıma sahipken, ortada bulunan ızgaraların arasına analog saat yerleştirilmiş.

Mercedes -Benz E Serisi Motor Seçenekleri

Motor seçeneklerine bakıldığında E Serisinde önemli yenilikler yapıldığı görülüyor. Tamamı Start/Stop sistemine sahip seçeneklerin en düşüğü 2,0 litre hacimli ve 211 Hp güç değerine sahip. 2,1 litre hacimli turbo dizel motorun güç değerleri ise 136, 170 ve 204 Hp. 3,5 litre hacimli V6 motor ise 306 Hp güç değerine sahip. Amerika’da satılan V6 motora birde 27 Hp güç üreten elektrikli motor destek veriyor. Serinin en güçlüsü olan ve Avrupa’da satılan 5,5 litre hacimli V8 motorun güç değeri ise 408 Hp.

 

Yeni eklenen ilanlar