Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz CLS Shooting Break 2014 Test Sürüşü

Mercedes-Benz CLS Shooting Break 2014 Test Sürüşü

Mercedes CLS Shooting Brake

Mersedes-Benz’in station wagon karosere sahip otomobili CLS Shooting Brake test konuğumuz oldu. Geniş, konforlu ve Mercedes kalitesine yakışan detayları olan otomobil, sürüş dinamikleriyle de birçok rakibine gözdağı veriyor.

Bilindik Mercedes kalitesi

Önden bakıldığı zaman büyük far grubu, şerit şeklindeki sis farları,  büyük havalandırma ızgaraları ortasına konumlandırılan Mercedes logosu dikkat çekiyor. Yandan bakıldığı zaman uzun bir karosere sahip olan otomobilin arka tasarımı coupe tarzı bir görünüm yaratıyor. Arka tasarıma geldiğimizde led stop lambaları, büyük bagaj kapağı, dörtlü egzoz çıkışı ve tampon altındaki rüzgâr kanalları fark ediliyor. İç tasarıma geldiğimizde kaliteli tasarım detaylarını görmek mümkün. Ön konsolda kullanılan ahşap malzemeler, büyük ekran, kapı içleri, koltuklar ve konsolda kullanılan deri malzemeler kalite hissiyatını arttırıyor. Zaten son derece elit bir görüntüsü olan otomobilin bu tasarım detayları Mercedes-Benz’in tanımı niteliğinde denilebilir.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Mercedes CLS Shooting Brake’te 2,2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 203 beygir güç ve 500 Nm tork değerine sahip. 100 km’de ortalama 5.4 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan Shooting Brake 0-100 km hızlanmasını 7.8 saniyede tamamlıyor. 7 kademeli G-tronic şanzımanın kullanıldığı otomobilde sürüş konforu son derece iyi seviyede. Yol tutuşu ve viraj peformansı standartların üzerinde olan CLS Shooting Brake’nin bu özellikleri Mercedes-Benz’in alışıldık kalitesini vurguluyor.

Yeni eklenen ilanlar