Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz CLS 2010 Test Sürüşü

Mercedes-Benz CLS 2010 Test Sürüşü

Mercedes-Benz sevilen modellerinden olan CLS modelinin ikinci neslini tanıttı. Coupe’lerin dinamik özelliklerini, sedanların pratik özelliklerini ve konforunu barındıran CLS, Mercedes’in en başarılı otomobillerinden biri haline geldi.

Son dönem Mercedes modellerinde görülen noktalı ızgara CLS modelinde de kendine yer buluyor. Yeni ızgara daha sportif bir görüntü oluştururken markanın logosunu da vurguluyor. Aracın ön tasarımındaki LED farlar Mercedes’in teknolojideki başarısını gösteren bir özellik. Arka tamponun alt kısmına yerleştirilen sis lambası Formula 1 otomobillerini hatırlatırken, çift egzoz çıkışı CLS’nin gücünü hissettiriyor. CLS’nin iç tasarımında lüks ve kalite mükemmel bir şekilde harmanlanmış. Ön konsolda kullanılan malzemenin kalitesi üst düzeyde. Direksiyonun arkasına alınan vites kolu sayesinde aracın iç kısmında büyük bir ferahlık yakalanmış.

Yeni CLS modelinde 3 farklı motor seçeneği bulunuyor. 2,1 litrelik turbo dizel motoru, 204Hp güç üretiyor. Motorun ortalama yakıt tüketimi ise 5,1 litre/100 km. Turbo dizel motor gamında bulunan ikinci ünite ise 3,0 litrelik 265Hp gücündeki V6 motor. Tek benzinli motoru ise 3,5 litrelik 306Hp’lik V6 motor.

Yeni eklenen ilanlar