Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 2015 Test Sürüşü

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 2015 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in önden çekişli CLA ailesini yenilemeye devam ediyor. İlk olarak dört kapılı CLA Coupe’nin yeni versiyonunu tanıtan Mercedes-Benz, şimdide CLA Shooting Brake’in yeni versiyonunu gün yüzüne çıkardı.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake Tasarımı

Genel tasarım hatlarını koruyan CLAShooting Brake’in  ön kısmında yapılan küçük değişimler, ön ve arka taponun alt kısmı ile jantlara eklenen turuncu şeritler, aracın genel tasarımına yeni bir boyut getiriyor. Arkaya doğru düz devam eden tavan sayesinde arka koltuk baş mesafesi artan aracın bagaj hacmi 495 litre. Arka koltuk sırtlıkları dikleştirilerek bu hacim 595 litreye yükseliyor, koltuklar tamamen yatırıldığında ise bu hacim 1.354 litre oluyor.

CLA Shooting Brake Motor Seçenekleri

CLA Shooting Brake’in 2 dizel 3 benzinli motor seçeneği bulunuyor. 2,1 litre hacimli turbo dizel motorları sırasıyla 136 Hp, 300 Nm tork güç ve 177 Hp, 350 Nm tork güç üretiyor. 1,6 litre hacimli benzinli motorlarda bu güç değerleri ise sırasıyla, 122 Hp, 200 Nm tork güç ve 156 Hp, 250 Nm tork güç. 2,0 litrelik dört tekerden çekişli benzinli motorun güç değeri ise 211 Hp ve 350 Nm tork güç. CLA Shooting Brake’in AMG versiyonun da ise 2,0 litrelik benzinli bir motor yer alıyor. 7 ileri vitesli otomatik şanzımanla sunulan bu motorun güç değerleri ise, 360 Hp ve 450 Nm tork güç.

Yeni eklenen ilanlar