Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz C220 2014 Test Sürüşü

Mercedes-Benz C220 2014 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in en çok sevilen ve satış başarısı sağlayan C serisinin yeni nesli C220 yollarda boy gösteriyor. Yenilenmiş dış görünümü, ve konforunu her köşesinden hissedebileceğimiz iç yapısıyla C220, Alman mühendisliğinin son harikalarından biri.

Dış yapısına baktığımızda ilk gözümüze çarpan kısım ön hava boşlukları oluyor. Son derece şık bir şekilde tasarlanarak gündüz farlarıyla süslenmiş. Mercedes ambleminin bulunduğu ızgaraya ise elmas bir görünüm kazandırılmış. Yenilenen burun yapısı C220’in en dikkat çekici özelliği olmasına rağmen asıl gelişmeler aracın iç bölümde yaşanmış.

Merceses-Benz konfora her zaman önem vermiş bir firmadır. Her çıkardığı yeni modelde veya yeni nesil aracında, konfor konusunda kendi ile yarışır. C220 de bu yarışı son derece net bir şekilde görebiliyoruz. Aracın iç bölümü elit bir şıklıkla döşenmiş durumda. Şoför ve ön yolcu bölümü bu şıklığın ve konforun en fazla hissedildiği alan.

İç tasarımda kullanılan yeni bir teknoloji ise Mercedes’in sınırının olmadığının kanıtı niteliğinde. Sanal Gösterge Paneli (HUD) adının verildiği bu teknoloji aracın gösterge panelinden ayrı olarak çalışıyor. Önemli gördüğü bilgileri sürücünün rahatça görebileceği bir şekilde aracın ön camına yansıtıyor. Bu sistem C220 de farklı bir tarz yaratırken şoföre araç hakkında fazladan bilgi sağlayarak kullanımı kolaylaştırıyor.

Yeni eklenen ilanlar