Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz C Serisi AMG 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz C Serisi AMG 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in başarılı serilerinden olan C Serisi, AMG versiyonuna kavuştu. Tasarım özelliği beklendiği gibi C Serisi Coupe’den farklı olmayan AMG’nin ön tamponu yenilenirken, LED aydınlatmalar da makyajlandı. Çamurlukları genişletilen otomobilin, standart donanımında 18 inç çaplı jantlar sunulurken; dört çıkışlı egzoz sistemi özel donanımlar arasında bulunuyor.

Mercedes-Benz C Serisi AMG Tasarımı

AMG ve AMG Performans olarak iki paket seçeneği bulunan aracın “Performans Paketi”nde 19 inç jantlar, bagaj üstü karbon fiber rüzgarlık, karbon seramik fren diskleri, kırmızı fren kaliperleri, daha sportif ön koltuklar ve direksiyon bulunuyor.

Mercedes-Benz C Serisi AMG Teknik Özellikleri

Mercedes’in hemen hemen her serisinde kullandığı 6,2 litre hacimli V8 motorla donatılan otomobil, 457 Hp güç, 600 Nm tork güce sahip. 7 ileri vitesli, çift debriyajlı yarı otomatik şanzımanla donatılan araç, 0’dan 100 km/s hıza 4,5 saniyede ulaşıyor.

Performans paketinde ise güç 487 Hp’ye çıkarken tork aynı seviyede kalıyor. Şanzımanı değişmeyen paketin 0’dan 100 km/s hızlanması 4,4 saniyeye iniyor.

Yeni eklenen ilanlar