Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz C-Serisi 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz C-Serisi 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz C Serisi

Mercedes-Benz’in orta sınıfta sevilen modellerinden birisi olan C serisi, hem şık hem de konforlu yapısıyla uzun yıllardan beri tercih edilen bir model olma özelliği taşıyor. Sunduğu sade tasarım detayları ve işlevselliğiyle ön plana çıkan C serisi, yeni versiyonuyla çok daha teknolojik bir otomobil haline geldi.

Klasik Mercedes-Benz hatları

Büyük havalandırma girişi, üçgen formdaki burun yapısı, tampon altı bölmeler ve yere yakın tamponlar ön tasarımdaki detaylardan bazıları. 4 kapılı karosere sahip olan C Serisi’nin geniş boyutları şık ve kendinden emin bir duruş yaratmış. Tek parça stop lambaları, büyük bagaj kapağı, yere yakın tamponlar arka tasarımdaki detaylardan. İç tasarımda bildiğimiz Mercedes-Benz kalitesini görmek mümkün. Deri koltuklar, ön konsoldaki kaliteli malzemeler, donanım kontrol ünitesinin sadeliği, büyük bilgi ekranı, direksiyon üzerindeki tuşlar ve vites etrafındaki kumanda elemanları iç tasarım detaylarından.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Mercedes C220 CDI’da 2,2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 170 beygir güç ve 400 Nm tork üretebiliyor. 0-100 km hızlanmasını 7,4 saniyede tamamlayabilen C Serisi, 100 km’de ortalama 4,5 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu sınıf ortalamalarını çok rahat karşılayan C Serisi, sert girilen virajlarda bile stabil bir sürüş sergileyecek sürücüsünü güvende hissettiriyor.  Çeşitli güvenlik donanımlarına da sahip olan C Serisi, fren performansıyla da göz dolduruyor. Sevilen bir model olan C Serisi, bundan sonraki tüm versiyonlarında da gelişerek değişmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yeni eklenen ilanlar