Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz B Serisi 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz B Serisi 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in fütüristik tasarımıyla öne çıkan B Serisi yeni görünümüyle karşımızda. İç mekandaki ağır havanın aksine, dışarıdan oldukça sportif bir yapıya sahip olduğu belli olan B Serisi, 2009 yılında tanıtılan BlueZERO konseptinden izler taşıyor.

Mercedes-Benz B Serisi 2011 Tasarımı

Eskisinden daha uzun bir kaputa sahip olan Mercedes-Benz B Serisi, daha alçak tasarımıyla bir MPV’den daha çok, bir hatchback havası taşıyor. Ön panjuru oldukça alçağa yerleştirilen otomobilin aerodinamik yapısı daha geliştirilmiş. Donanımı da zenginleştirilen B Serisi’nin standart donanımları arasında, kör nokta algılama, şerit takip asistanı, geri görüş kamerası, çarpışma önleme sistemi, sesle kumanda edilebilen navigasyon ve yokuş kalkış desteği bulunuyor.

Mercedes-Benz B Serisi Motor Seçeneği

İlk etapta ikisi benzinli ikisi dizel toplam dört motor seçeneğine sahip olan B Serisi’nin bütün motorlarında turbo besleme bulunuyor. 1,6 litre hacimli benzinli üniteler 122 ve 156 Hp güç, 200 ve 250 Nm tork üretebilirken, 1,8 litre hacimli turbo dizel motorlarda 109 ve 136 Hp güç, 250 ve 300 Nm tork üretebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar